HOBBY, Zelenina - Podnož pro papriky Vitalpaprika F1, 2599 (Capsicum annuum L. x Capsicum chinense Jacq)
HOBBY, Zelenina – Podnož pro papriky Vitalpaprika F1, 2599HOBBY, Zelenina – Podnož pro papriky Vitalpaprika F1, 2599

Podnož pro papriky Vitalpaprika F1

Podnož pro papriky Vitalpaprika F1 je podnož na roubování paprik s mohutnějším kořenovým systémem, je vysoce tolerantní k Fytoftorové hnilobě papriky (Phytopthora capsici) a PMMV (Pepper mild mottle virus).

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 2599 Kategorie: , , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Podnož pro papriky Vitalpaprika F1 je podnož na roubování paprik s mohutnějším kořenovým systémem – mezidruhový kříženec Capsicum annuum L. x Capsicum chinense Jacq. Je vysoce tolerantní k Fytoftorové hnilobě papriky (Phytopthora capsici) a PMMV (Pepper mild mottle virus).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L. x Capsicum chinense Jacq

Název slovensky

Podnož na vrúbľovanie

Kolekce

Roubuj s námi

Balení

Barevné sáčky

Obsah

10 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

7+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.