HOBBY, Zelenina - Podnož pro rajčata Tomastrong F1, 3181 (Solanum lycopersicum L. x Solanum hirsutum Dunal)
HOBBY, Zelenina – Podnož pro rajčata Tomastrong F1, 3181HOBBY, Zelenina – Podnož pro rajčata Tomastrong F1, 3181

Podnož pro rajčata Fortimar F1 (náhradní odrůda)

Podnož pro rajčata Tomastrong F1 je velmi vzrůstná podnož na roubování rajčat, vysoká tolerance k bakteriálnímu, fusáriovému a verticiliovému vadnutí, rezistentní k viru tabákové mozaiky a háďátkům. Z důvodu nedostupnosti odrůdy Tomastrong F1 je do sáčků dočasně balena podobná odrůda Fortimar F1. Děkujeme za pochopení.

60,38 Kč s DPH

(52,50 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 s

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3181 Kategorie: , , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Podnož pro rajčata Tomastrong F1 je velmi vzrůstná podnož na roubování rajčat – mezidruhový kříženec Solanum lycopersicum L. x Solanum hirsutum Dunal. Silný hypokotyl rostliny velmi usnadňuje roubování. Vysoká tolerance k bakteriálnímu, fusáriovému a verticiliovému vadnutí. Podnož pro rajčata Tomastrong je rezistentní k viru tabákové mozaiky a háďátkům. Při předpěstování sadby vyžaduje podnož vyšší teploty než klasické rajče. Teploty by neměly klesnout pod 20 °C.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Solanum lycopersicum L. x Solanum hirsutum Dunal

Název slovensky

Podnož na vrúbľovanie

Kolekce

Roubuj s námi

Balení

Barevné sáčky

Obsah

10 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.