PROFI, Zelenina SEMO - Podnož na roubování okurek SM - Tykev Fíkolistá, p4031 (Cucurbita ficifolia C. Bouche)
PROFI, Zelenina SEMO – Podnož na roubování okurek SM – Tykev Fíkolistá, p4031

Podnož na roubování okurek SM – Tykev Fíkolistá

Podnož na roubování okurek SM – Tykev Fíkolistá z našeho vlastního množení má dobrou afinitu s většinou pěstovaných odrůd a dobrý kořenový systém.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4031 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Podstatnými znaky SM – Tykev Fíkolistá jsou dlouhý hypokotyl a pomaleji stárnoucí sazenice. Díky těmto vlastnostem se pěstitelům prodlužuje časové okno pro snadné a úspěšné roubování. SM – Tykev Fíkolistá má velmi dobrou afinitu k většině pěstovaných odrůd okurek. Všechny skleníkové okurky firmy SEMO byly na afinitu testovány. Roubovanci jsou rezistentní k fusáriovému vadnutí a vykazují vysokou toleranci k chladu a méně vyrovnané závlaze.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita ficifolia C.Bouche

Název slovensky

Podnože na štepenie uhoriek

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.