HOBBY, Zelenina - Pór pravý Zwitserse Reuzen (Columbus), 2904 (Allium porrum L.)
HOBBY, Zelenina – Pór pravý Zwitserse Reuzen (Columbus), 2904HOBBY, Zelenina – Pór pravý Zwitserse Reuzen (Columbus), 2904

Pór pravý Zwitserse Reuzen (Columbus)

Poloraná odrůda vhodná pro pozdní letní a ranou podzimní sklizeň, rostlina středně vysoká, listy polovzpřímené, středně zelené.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,1 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 2904 Kategorie: , , , , Štítky: , , , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Poloraná odrůda vhodná pro pozdní letní a ranou podzimní sklizeň. Rostlina středně vysoká. Listy polovzpřímené, středně zelené, středně až silně ojíněné. Lodyha středně dlouhá, průměr střední až velký, rozšíření do cibule slabé. Délka konzumní části je 40–45 cm. Vegetační doba od výsevu je 155 – 165 dní. Výsev pro předpěstování sadby od ledna do dubna, výsadba od dubna.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium porrum L.

Název slovensky

Pór pestovaný

Kolekce

MAXI

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,1 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.