HOBBY, Květiny letničky - Povíjnice Azur, 9340 (Ipomoea purpurea)
HOBBY, Květiny letničky – Povíjnice Azur, 9340HOBBY, Květiny letničky – Povíjnice Azur, 9340

Povíjnice Azur

Azurově modrá, raně kvetoucí, výška 5 m. Rychle rostoucí popínavá letnička vhodná k popínání plotů, zdí, altánů, pergol i jako dominanta na samostatné opoře.

18,06 Kč s DPH

(15,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9340 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí popínavá letnička vhodná k popínání plotů, zdí, altánů, pergol i jako dominanta na samostatné opoře, dorůstá až 5 m. Má velké trubkovité květy v azurově modré barvě. Vyžaduje plné slunce, propustnou půdu a hojnou zálivku. Vyhovuje jí poloha chráněná před větrem. Květy se uzavírají za velkých veder a před deštěm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Ipomoea tricolor

Název slovensky

Povojník

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.