HOBBY, Květiny trvalky - Proskurník lékařský (topolovka) směs, 9601 (Alcea rosea)
HOBBY, Květiny trvalky – Proskurník lékařský (topolovka) směs, 9601HOBBY, Květiny trvalky – Proskurník lékařský (topolovka) směs, 9601

Proskurník topolovka plnokvětý směs

Vzpřímená rostlina vynikající pro skupinové výsadby, k zakrytí plotů a různých zákoutí ve směsi sedmi různých barev, velké 100 % plné květy, výška 200 cm.

17,83 Kč s DPH

(15,50 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,7 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Vzpřímená dvou až víceletá rostlina vynikající pro solitérní i skupinové výsadby, k zakrytí plotů a různých zákoutí. Listy jsou okrouhlé, laločnaté, vrásčité. Hroznovitá květenství plných květů rozkvétají v létě a na podzim. Roste dobře i v horších půdách, dává přednost plně osluněnému stanovišti. Směs sedmi různých barev, velké 100 % plné květy, výška 200 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Alcea rosea

Název slovensky

Topoľovka ružová

Obsah

0,7 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

5+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.