HOBBY, Květiny trvalky - Proskutník lékařský (topolovka) Creme de Cassis, 9600 (Alcea rosea L.)
HOBBY, Květiny trvalky – Proskutník lékařský (topolovka) Creme de Cassis, 9600HOBBY, Květiny trvalky – Proskutník lékařský (topolovka) Creme de Cassis, 9600

Proskurník topolovka plnokvětý Creme de Cassis

Vzpřímená víceletá rostlina pro solitérní i skupinové výsadby, k zakrytí plotů a různých zákoutí, má květy s atraktivní fialovou barvou a světlejším lemem.

28,41 Kč s DPH

(24,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Vzpřímená dvou až víceletá rostlina vynikající pro solitérní i skupinové výsadby, k zakrytí plotů a různých zákoutí. Listy jsou okrouhlé, laločnaté, vrásčité. Hroznovitá květenství plných květů rozkvétají v létě a na podzim. Roste dobře i v horších půdách, dává přednost plně osluněnému stanovišti. Jednoduché a poloplné květy s atraktivní fialovou barvou a světlejším lemem a žíháním.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Alcea rosea L.

Název slovensky

Topoľovka ružová

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

15+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.