HOBBY, Květiny trvalky - Protěž alpská Edelweiss, 9838 (Leontopodium alpinum)
HOBBY, Květiny trvalky – Protěž alpská Edelweiss, 9838HOBBY, Květiny trvalky – Protěž alpská Edelweiss, 9838

Protěž alpská Edelweiss

Vlnatě chlupatá trvalka z vysokohorských oblastí s bílými, hvězdicovitě formovanými květními úbory, ideální pro skalky a suché zídky.

28,41 Kč s DPH

(24,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,1 g

Skladem

Katalogové číslo: 9838 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Vlnatě chlupatá trvalka z vysokohorských oblastí s bílými, hvězdicovitě formovanými květními úbory, ideální pro skalky a suché zídky. Vyséváme v chladném skleníku v březnu do směsi zeminy a písku. Přepikýrujeme ve stínovišti a vysazujeme v srpnu do chudší půdy na přímém slunci. Kvete po celé léto už druhým rokem. Je plně mrazuvzdorná, avšak nesnáší vlhké zimy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Leontopodium alpinum

Název slovensky

Plesnivec alpínsky

Obsah

0,1 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.