HOBBY, Zelenina - Rajče keříčkové Denár, 3141 (Lycopersicon esculentum Mill.)
HOBBY, Zelenina – Rajče keříčkové Denár, 3141HOBBY, Zelenina – Rajče keříčkové Denár, 3141

Rajče keříčkové Denár

Rajče keříčkové Denár je výnosná pozdnější odrůda která vytváří hranaté až hruškovité plody větší velikosti se špičkou a vysokou výtěžností šťávy, velmi vhodná k sušení.

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3141 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rajče keříčkové Denár je výrazně výnosná pozdnější odrůda. Rajče Denár vytváří hranaté až hruškovité plody větší velikosti se špičkou a vysokou výtěžností šťávy. Je vhodná pro ruční i mechanizovanou sklizeň zejména do lehčích půd s nedostatkem vody, kam ji předurčuje mohutnější vzrůst keře. Plody před sklizní neopadávají. Zdravotní stav porostu je dobrý.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lycopersicon esculentum Mill.

Název slovensky

Rajčiak kríčkový

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.