HOBBY, Zelenina - Rajče keříčkové Oranže, 3120 (Lycopersicon esculentum Mill.)
HOBBY, Zelenina – Rajče keříčkové Oranže, 3120HOBBY, Zelenina – Rajče keříčkové Oranže, 3120

Rajče keříčkové Oranže

Rajče keříčkové Oranže zbarvením i dietetickými vlastnostmi je vhodná především pro děti, raná až středně raná, na půdu nenáročná, plody jsou ploše kulovité, střední, oranžové.

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,6 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3120 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rajče keříčkové Oranže je odrůda netradiční oranžové barvy plodu s vysokým obsahem vitamínů. Zbarvením i dietetickými vlastnostmi je přitažlivá a vhodná především pro děti. V zralosti je Rajče Oranže rané až středně rané, na půdu nenáročné. Plody jsou ploše kulovité, střední, oranžové.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lycopersicon esculentum Mill.

Název slovensky

Rajčiak kríčkový

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,6 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

15+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.