PROFI, Zelenina SEMO - Rajče tyčkové Blumko, p3274 (Lycopersicon esculentum Mill.)
PROFI, Zelenina SEMO – Rajče tyčkové Blumko, p3274PROFI, Zelenina SEMO – Rajče tyčkové Blumko, p3274

Rajče tyčkové Blumko (SM-SVS)

Rajče tyčkové Blumko je ze šlechtitelské kuchyně naší firmy, plody mají oválný švestkovitý tvar a váží 50 až 80 gramů, jsou tolerantní k praskání a předčasnému opadu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3274 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nové tyčkové rajče Blumko ze šlechtitelské kuchyně naší firmy. Plody mají oválný švestkovitý tvar a váží 50 až 80 gramů. Jsou tolerantní k praskání, předčasnému opadu a vhodné i k delšímu skladování. Rajče tyčkové Blumko je určeno ke sklizni jednotlivých plodů, můžeme ale sklízet i celé vijany. Odrůda je tolerantní k plísni rajčatové.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lycopersicon esculentum Mill.

Název slovensky

Rajčiak kolíkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.