PROFI, Zelenina SEMO - Rajče tyčkové Brunito F1, p3286 (Solanum lycopersicum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Rajče tyčkové Brunito F1, p3286PROFI, Zelenina SEMO – Rajče tyčkové Brunito F1, p3286

Rajče tyčkové Brunito F1

Rajče tyčkové Brunito F1 je rajče typu Kumato, je jedinečné svou odolností vůči houbovým chorobám i stresovým podmínkám. Brunito se hodí pro pěstování ve volné půdě.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3286 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rajče tyčkové Brunito F1 se ve srovnání s jinými odrůdami naprosto hodí pro pěstování ve volné půdě. Pevné plody o hmotnosti 100 až 120 gramů se vyznačují vysokou odolností vůči praskání a dlouhou skladovatelností. Barva slupky přechází ze zelené, přes zelenohnědou barvu do červenohnědé v plné botanické zralosti. Plody mají atraktivní tmavě červenou dužninu, která je v zeleninových salátech nepřehlédnutelná. Chuť rajčete Brunito je bohatá a výrazně rajčatová. Rajče Brunito je rezistentní k Ve, Tm, FR2, C3.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Solanum lycopersicum L.

Název slovensky

Rajčiak kolíkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.