HOBBY, Zelenina - Rajče tyčkové Green Zebra, 3261 (Lycopersicon esculentum Mill.)
HOBBY, Zelenina – Rajče tyčkové Green Zebra, 3261HOBBY, Zelenina – Rajče tyčkové Green Zebra, 3261

Rajče tyčkové Green Zebra

Odrůda se zajímavým žluto-zeleným zabarvením plodů pocházející z USA, rajčata lze využít jak ve studené kuchyni, tak i k tepelnému zpracování.

34,96 Kč s DPH

(30,40 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 30 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3261 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Odrůda se zajímavým atraktivním zabarvením plodů pocházející z USA. Rajčata lze využít jak ve studené kuchyni, tak i k tepelnému zpracování. Plody dozrávají do žíhané zeleno – žluté barvy, dužina je rovněž zelená. Velikost plodu je přibližně 4 – 6 cm, váha kolem 100 g. Chuť je velmi pikantní. Doba zrání přibližně 75 dní.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lycopersicon esculentum Mill.

Název slovensky

Rajčiak kolíkový

Balení

Barevné sáčky

Obsah

30 s

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.