PROFI, Zelenina SEMO - Rajče tyčkové Jahodo, p3279 (Lycopersicon esculentum Mill.)

Rajče tyčkové Jahodo (SM-JAH)

Název této rané odrůdy s bujnějším vzrůstem vychází z tvaru i velikosti jejich plodů, které jsou sladké ale při tom dlouhodobě skladovatelné (typ LSL).

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3279 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Název této rané odrůdy s bujnějším vzrůstem vychází z tvaru i velikosti jejich plodů. Ten je opravdu jahodový s typickým žebrováním. Plody jsou sladké ale při tom dlouhodobě skladovatelné (typ LSL) a velmi odolné k praskání. Jahodo je určeno především ke sklizni jednotlivých plodů. Jedná se o výnosné rajče, které netrpí předčasným opadem plodů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lycopersicon esculentum Mill.

Název slovensky

Rajčiak kolíkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.