HOBBY, Zelenina - Rajče tyčkové Směs barev Cherry F1, 3250 (Solanum lycopersicum L)
HOBBY, Zelenina – Rajče tyčkové Směs barev Cherry F1, 3250HOBBY, Zelenina – Rajče tyčkové Směs barev Cherry F1, 3250

Rajče tyčkové Směs barev Cherry F1

Směs barevných a chutných malých rajčat, odrůdy jsou vhodné pro polní pěstování a pěstování ve sklenících či fóliovnících.

98,67 Kč s DPH

(85,80 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3250 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Směs barevných a chutných malých rajčat. Sungreen – zelená barva zralých rajčat, vyrovnané nasazování plodů, tolerantní k chladu, Sungold – velmi raná odrůda, žlutooranžová atraktivní barva plodů, Sunpeach – narůžovělé plody, raná odrůda, odlišná rajčatová chuť a Sunlemon – plody citronově žluté barvy, členitý hrozen s vysokou násadou plodů. Odrůdy jsou vhodné pro polní pěstování a pěstování ve sklenících či fóliovnících. Osivo jednotlivých odrůd je v sáčku barevně odlišeno.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Solanum lycopersicum L.

Název slovensky

Rajčiak kotlíkový

Kolekce

Paleta barev

Balení

Barevné sáčky

Obsah

10 s

Cenová skupina

7

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.