PROFI, Zelenina SEMO - Rajče tyčkové Tigrino, p3284 (Lycopersicon esculentum Mill.)
PROFI, Zelenina SEMO – Rajče tyčkové Tigrino, p3284PROFI, Zelenina SEMO – Rajče tyčkové Tigrino, p3284PROFI, Zelenina SEMO – Rajče tyčkové Tigrino, p3284

Rajče tyčkové Tigrino

Rajče tyčkové Tigrino je tyčkové cherry rajče s načervenalými, hnědo-zeleno tygrovanými plody, které mají velmi příjemnou chuť a jsou určeny především pro sklizeň jednotlivých plodů.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3284 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tyčkové cherry rajče s načervenalými, hnědo-zeleno tygrovanými plody. Mají velmi příjemnou chuť a jsou určeny především pro sklizeň jednotlivých plodů. Tigrino vyžaduje pravidelnou a stejnoměrnou závlahu nemá-li dojít k praskání plodů. Nejlépe mu vyhovují nevytápěné skleníky a fóliovníky.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lycopersicon esculentum Mill.

Název slovensky

Rajčiak kolíkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.