HOBBY, Květiny trvalky - Řebříček tužebníkový Cloth of Gold, 9715 (Achillea filipendulina)
HOBBY, Květiny trvalky – Řebříček tužebníkový Cloth of Gold, 9715HOBBY, Květiny trvalky – Řebříček tužebníkový Cloth of Gold, 9715

Řebříček tužebníkový Cloth of Gold

Vzpřímeně rostoucí trsnatá, bohatě kvetoucí trvalka s jemně vykrajovanými listy dorůstající do výšky 110 cm. Upřednostňuje slunné stanoviště.

18,52 Kč s DPH

(16,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,1 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Vzpřímená trsnatá trvalka s jemně vykrajovanými listy. Rostlina je robustní s malými nároky na pěstování, vhodná do všech propustných půd. Upřednostňuje slunné stanoviště. Lodyhy nesou velká, plochá, koncová květenství složená z malých žlutých úborů. Po usušení jsou květy vhodné k zimní nebo dušičkové dekoraci. Robustní, bohatě kvetoucí odrůda vysoká až 110 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Achillea filipendulina

Název slovensky

Rebríček

Obsah

0,1 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

3+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.