PROFI, Polní plodiny ostatní - Ředkev Melinora F1, p8747 (Raphanus sativus)
novinka
PROFI, Polní plodiny ostatní – Ředkev Melinora F1, p8747PROFI, Polní plodiny ostatní – Ředkev Melinora F1, p8747

Ředkev Melinora F1

Ředkev Melinora F1 je ředkev typu Daikon a vytváří silné kořeny, které pronikají až 30 cm pod povrch půdy. Tato meziplodina podporuje rozvoj užitečných půdních mikroorganismů.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p8747 Kategorie: , , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Ředkev Melinora F1 – kořeny mechanicky rozrušují utuženou orniční vrstvu, a to v celém jejím profilu. Zajistí tak vyšší využití srážek a lepší zadržování vody v půdě. Ředkev Melinora jako meziplodina působí i fytosanitárně, neboť potlačuje vývoj některých druhů háďátek a houbových patogenů. Její dužnaté kořeny obsahují vysoký podíl cukrů a podporují tak rozvoj užitečných půdních mikroorganismů. Melinora současně vytahuje živiny z hlubších vrstev ornice a navrací je do kořenové zóny následných plodin.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus

Název slovensky

Reďkev

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.