HOBBY, Zelenina - Ředkev setá Lutea, 3305 (Raphanus sativus L.var.niger.(Mill.)S.Kerner)
HOBBY, Zelenina – Ředkev setá Lutea, 3305HOBBY, Zelenina – Ředkev setá Lutea, 3305

Ředkev setá Lutea

Raná až středně raná letní ředkev protáhlého tvaru s matně žlutou bulvičkou, je určena k přímému konzumu, je krátkodobě skladovatelná (do 1 měsíce).

18,06 Kč s DPH

(15,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3305 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná až středně raná letní ředkev protáhlého tvaru s matně žlutou bulvičkou. Určena k přímému konzumu. Odrůda je odolná proti houbovitosti dužniny, pěstitelsky nenáročná. Doporučený pěstební spon 20 × 6 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus L.var.niger.(Mill.)S.Kerner

Název slovensky

Reďkev siata

Balení

Barevné sáčky

Obsah

5 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.