PROFI, Zelenina TAKII - Ředkev setá Minowase Summer Cross No. 3 F1, p3328 (Raphanus sativus L.var.niger.(Mill.)S.Kerner)

Ředkev setá Minowase Summer Cross No. 3 F1

Ředkev typu Daikon. Je určena pro letní výsevy. Poskytuje bělostné, tvarově vyrovnané kořeny s tupým zakončením. Sněhové bílý kořen s tupým zakončením.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3328 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Selekce firmy TAKII této velmi známé odrůdy ředkve typu Daikon. Je určena pro letní výsevy. Poskytuje bělostné, tvarově vyrovnané kořeny s tupým zakončením. Při optimální technologii dává skutečně špičkové výnosy. Sněhové bílý, hladký kořen s tupým zakončením dosahuje délky okolo 45 cm při průměru 6,5 cm a váze 0,8 kg.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Raphanus sativus L.var.niger.(Mill.)S.Kerner

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.