HOBBY, Zelenina - Ředkev setá Red Meat, 3331 (Raphanus sativus L.var.niger.(Mill.)S.Kerner)
HOBBY, Zelenina – Ředkev setá Red Meat, 3331HOBBY, Zelenina – Ředkev setá Red Meat, 3331

Ředkev setá Red Meat

K podzimnímu pěstování s výsevem od poloviny července, na povrchu má zelenošedou pokožku, dužnina je rubínově červené barvy.

41,06 Kč s DPH

(35,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 3,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3331 Kategorie: , , , , Štítky: , , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Ředkev k podzimnímu pěstování s výsevem od poloviny července. Bulva má na povrchu zelenošedou pokožku, jemná dužnina rubínově červené barvy má jemnou, výraznou chuť. Je určena pro přímý konzum a vzhledem k atraktivní barvě na řezu je i zajímavou oblohou. Odrůda je středně skladovatelná.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus L.var.niger.(Mill.)S.Kerner

Název slovensky

Reďkev siata

Kolekce

Chuť Asie

Balení

Barevné sáčky

Obsah

3,5 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.