HOBBY, Zelenina - Ředkvička Belana F1, 3477 (Raphanus sativus L.)
HOBBY, Zelenina – Ředkvička Belana F1, 3477HOBBY, Zelenina – Ředkvička Belana F1, 3477

Ředkvička Belana F1

Ředkvička Belana F1 je raná hybridní ředkvička s kulatými bulvičkami sněhově bílé barvy. Velmi odolná k vykvétání, pro celoroční pěstování, včetně nejranější jarních i letních výsevů.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3477 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Ředkvička Belana F1 je raná hybridní ředkvička s kulatými bulvičkami sněhově bílé barvy. Belana má větší, velikostně i tvarově vyrovnané bulvičky odolné k praskání i vyšeptávání.  Její nať je tmavá, středně nízká. Tato nová hybridní ředkvička je také velmi odolná k vykvétání a můžeme ji tak doporučit pro celoroční pěstování, včetně nejranější jarních i problematických letních výsevů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus L.

Název slovensky

Reďkovka

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.