HOBBY, Zelenina - Ředkvička Blanka, 3408 (Raphanus sativus L.var.sativus)
HOBBY, Zelenina – Ředkvička Blanka, 3408HOBBY, Zelenina – Ředkvička Blanka, 3408

Ředkvička Blanka

Raná odrůda ředkvičky se sněhově bílou barvou bulviček, je vhodná pro jarní i podzimní výsevy do fóliovníků, pařenišť i přímo na pole.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3408 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná odrůda ředkvičky se sněhově  bílou barvou bulviček. Vhodná pro jarní i podzimní výsevy do fóliovníků, pařenišť i přímo na pole. Vzhledem k atypické bílé barvě je kromě přímého konzumu vhodná k zatraktivnění zeleninových obloh.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus L.var.sativus

Název slovensky

Reďkovka

Balení

Barevné sáčky

Obsah

5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

10+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.