PROFI, Zelenina SEMO - Ředkvička Duo, p3401 (Raphanus sativus L.var.sativus)
PROFI, Zelenina SEMO – Ředkvička Duo, p3401

Ředkvička Duo

Červenobílá, kulovitá až ploše kulovitá bulvička s jemnějším kořínkem. Dužnina je převážně narůžovělá, jemná, šťavnatá, nasládlá.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3401 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Červenobílá, kulovitá až ploše kulovitá bulvička s jemnějším kořínkem. Povrch je hladký, v horních dvou třetinách šarlatově červený, ve spodní třetině bílý bez postranních kořínků. Dužnina je převážně narůžovělá, jemná, šťavnatá, nasládlá. Rostlina je slabě olistěná. Velmi raná ředkvička, hodí se pro rychlení i pro polní výsevy s intenzivní agrotechnikou. Odolná vůči vyšeptávání bulviček. Dobře se svazkuje.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus L.var.sativus

Název slovensky

Reďkovka

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

17+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.