PROFI, Zelenina SEMO - Ředkvička Katrena F1, p3448 (Raphanus sativus L. var. Sativus)

Ředkvička Katrena F1 (HR 23/15)

Velmi raná hybridní ředkvička vhodná pro celoroční pěstování s nízkou pevnou natí a jemným kořínkem. mohutná kulovitá bulvička je tmavočervená, dužnina je jemná.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3448 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi raná hybridní ředkvička vhodná pro celoroční pěstování s nízkou pevnou natí a jemným kořínkem. Mohutná kulovitá bulvička je tmavočervená, dužnina je jemná, křupavá. Tvarová vyrovnanost bulviček je velmi vysoká. Tento hybrid je určen především pro rané polní pěstování s využitím nakrývání netkanou textilií a pro podzimní sklizně ze srpnových a zářijových výsevů. Je odolná k vykvétání a tedy vhodná i pro letní výsevy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus L.var.sativus

Název slovensky

Reďkovka

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.