HOBBY, Zelenina - Ředkvička Saxa 2, 3410b (Raphanus sativus L.var.sativus)
HOBBY, Zelenina – Ředkvička Saxa 2, 3410b

Ředkvička Kvintara F1 (bio)

Velmi raná univerzální „celoroční“ ředkvička vhodná pro jarní, letní i podzimní pěstování. Kulaté bulvičky jsou mohutné, tvarově i velikostně vyrovnané, odolné k praskání, vyšeptávání a vykvétání.

41,06 Kč s DPH

(35,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3410b Kategorie: , , , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi raná univerzální „celoroční“ ředkvička vhodná pro jarní, letní i podzimní pěstování. Kulaté bulvičky jsou mohutné, tvarově i velikostně vyrovnané, odolné k praskání, vyšeptávání a vykvétání.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus L.var.sativus

Název slovensky

Reďkovka

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.