PROFI, Zelenina SEMO - Ředkvička Prima, p3412 (Raphanus sativus L.var.sativus)
PROFI, Zelenina SEMO – Ředkvička Prima, p3412PROFI, Zelenina SEMO – Ředkvička Prima, p3412PROFI, Zelenina SEMO – Ředkvička Prima, p3412

Ředkvička Prima

Raná odrůda pro rychlení a rané polní pěstování s jemnějším olistěním. Bulvičky jsou středně veliké, kulovitého až protáhle kulovitého tvaru.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3412 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná odrůda pro rychlení a rané polní pěstování s jemnějším olistěním. Bulvičky jsou středně veliké, kulovitého až protáhle kulovitého tvaru. Mezi přednosti odrůdy patří odolnost k vybíhání i praskání a vysoký výnos kvalitních bulviček.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus L.var.sativus

Název slovensky

Reďkovka

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

17+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.