PROFI, Zelenina SEMO - Ředkvička Primara F1, p3443 (Raphanus sativus L.var.sativus)
PROFI, Zelenina SEMO – Ředkvička Primara F1, p3443PROFI, Zelenina SEMO – Ředkvička Primara F1, p3443PROFI, Zelenina SEMO – Ředkvička Primara F1, p3443PROFI, Zelenina SEMO – Ředkvička Primara F1, p3443PROFI, Zelenina SEMO – Ředkvička Primara F1, p3443

Ředkvička Primara F1

Hybridní ředkvička s nízkou pevnou natí a jemným kořínkem. Kulovitá bulvička je tmavěji červená. Tvarová vyrovnanost bulviček je velmi vysoká.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3443 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Hybridní ředkvička s nízkou pevnou natí a jemným kořínkem. Kulovitá bulvička je tmavěji červená. Tvarová vyrovnanost bulviček je velmi vysoká. Tento hybrid je určen především pro rané polní pěstování s využitím nakrývání netkanou textilií. Nevykvétá, je tedy vhodná i pro letní výsevy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus L.var.sativus

Název slovensky

Reďkovka

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

8+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.