HOBBY, Zelenina - Ředkvička Purpura F1, 3473 (Raphanus sativus L.)
novinka
HOBBY, Zelenina – Ředkvička Purpura F1, 3473HOBBY, Zelenina – Ředkvička Purpura F1, 3473

Ředkvička Purpura F1

Ředkvička Purpura F1 je velmi raná hybridní fialová ředkvička pro celoroční pěstování. Díky odolnosti k vybíhání ji můžeme vysévat od časného jara, přes léto až do podzimu.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3473 Kategorie: , , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Ředkvička Purpura F1 je velmi raná hybridní fialová ředkvička pro celoroční pěstování. Od starší nehybridní odrůdy Liliana se liší mírně tmavší fialovou barvou bulviček, které jsou také větší a tvarově i velikostně vyrovnanější. Jedná se o velmi raný hybrid, který je vhodný i pro časné jarní rychlení. Díky odolnosti k vybíhání ji můžeme vysévat od časného jara, přes léto až do podzimu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus L.

Název slovensky

Reďkovka

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.