HOBBY, Zelenina - Ředkvička Saxa 2, 3410b (Raphanus sativus L.var.sativus)
HOBBY, Zelenina – Ředkvička Saxa 2, 3410b

Ředkvička Saxa 2 (bio)

Raná odrůda pro rychlení a rané polní pěstování, bulvičky jsou střední až silné, kulovitého tvaru, intenzivně červené barvy, je odolná ke korkovatění.

37,03 Kč s DPH

(32,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3410b Kategorie: , , , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná odrůda pro rychlení a rané polní pěstování. Bulvičky jsou střední až silné, kulovitého tvaru, intenzivně červené barvy. Odrůda je odolná ke korkovatění. Dosahuje dobrých výnosů i dobrého třídění.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Raphanus sativus L.var.sativus

Název slovensky

Reďkovka

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.