HOBBY, Zelenina - Řepa krmná Bučiansky žltý valec, 3570 (Beta vulgaris var. rapacea)
HOBBY, Zelenina – Řepa krmná Bučiansky žltý valec, 3570HOBBY, Zelenina – Řepa krmná Bučiansky žltý valec, 3570

Řepa krmná Bučiansky žltý valec

Řepa krmná Bučiansky žltý valec je vhodná pro hospodářská zvířata, křečky i morčata. Tato krmná řepa má výborné dietetické vlastnosti a dobrou skladovatelnost.

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 3 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3570 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Řepa krmná Bučiansky žltý valec je vhodná nejen pro hospodářská zvířata, ale také pro křečky a morčata. Bučiansky žltý valec je řepa objemového typu s výbornými dietetickými vlastnostmi a dobrou skladovatelností. Bulva je jasně žluté barvy s oranžovými odstíny a bílou dužninou.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Beta vulgaris var. rapacea

Název slovensky

Repa kŕmna

Balení

Barevné sáčky

Obsah

3 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

17+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.