PROFI, Zelenina SEMO - Řepa salátová Betina, p3501 (Beta vulgaris L.var.conditiva Alef.)

Řepa salátová Betina

Mezi hlavní přednosti odrůdy BETINA patří vysoký výnos a odolnost k listovým chorobám. BETINA má ploše kulovitou bulvu červenou až hnědočervenou.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3501 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Mezi hlavní přednosti odrůdy BETINA patří vysoký výnos a odolnost k listovým chorobám. BETINA má ploše kulovitou bulvu s červeným až hnědočerveným povrchem. Dužnina je intenzivně červená, jemná, příjemné chuti, bez výraznějších světlejších pruhů. Z hustého výsevu koncem června a začátkem července lze vypěstovat malé vyrovnané bulvičky pro konzervaci vcelku.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Beta vulgaris L.var.conditiva Alef.

Název slovensky

Cvikla

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.