HOBBY, Zelenina - Řepa salátová Burpee’s Golden, 3521 (Beta vulgaris L.var.conditiva Alef.)
HOBBY, Zelenina – Řepa salátová Burpee’s Golden, 3521HOBBY, Zelenina – Řepa salátová Burpee’s Golden, 3521

Řepa salátová Burpee’s Golden

Středně raná odrůda s ploše kulatou bulvou, která je na povrchu hladká, světlehnědé barvy, dužnina je jasně žluté barvy, používá se v gastronomii.

28,41 Kč s DPH

(24,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3521 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Je středně raná odrůda s ploše kulatou bulvou, která je na povrchu hladká, světlehnědé barvy. Dužnina je jasně žluté barvy. Kromě konzervárenského použití je předurčena pro použití v gastronomii jako barevná příloha hlavních jídel a jako dekorativní součást salátů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Beta vulgaris L.var.conditiva Alef.

Název slovensky

Cvikla

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.