HOBBY, Zelenina - Řeřicha zahradní, 3601b (Lepidium sativum L.)
HOBBY, Zelenina – Řeřicha zahradní, 3601b

Řeřicha zahradní (bio)

Řeřicha zahradní (bio) je jemná listová zelenina vhodná hlavně k rychlení v zimním a předjarním období, sklízíme mladé rostlinky řeřichy vysoké 4 až 6 cm.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 3 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3601b Kategorie: , , , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Řeřicha zahradní (bio) je jemná listová zelenina vhodná hlavně k rychlení v zimním a předjarním období. Sklízíme mladé rostlinky vysoké 4 až 6 cm. Vyséváme nahusto do truhlíků, misek či jiných pěstebních nádob. Sejeme na povrch substrátu a nezasypáváme. Výborným pěstebním substrátem je buničitá vata. Udržujeme přiměřenou vlhkost a teplotu 15 až 18°C. Tuto řeřichu nehnojíme. Sklízíme ji 7 až 14 dní od výsevu odřezáváním celých rostlin těsně nad povrchem substrátu. Z 1 m² pěstební plochy získáme 0,3 až 0,4 kg zelené hmoty.

Kolekce BIO – Bio osivo a semena v Bio kvalitě

Tato řeřicha zahradní je zařazena do kolekce BIO, což znamená, že toto Bio osivo a semena nabízíme v BIO kvalitě. Většinu odrůd v Bio kvalitě nabízíme i jako běžné osivo.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lepidium sativum L.

Název slovensky

Žerucha siata

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

3 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.