HOBBY, Zelenina - Roketa setá Wild Rocket, 3613 (Eruca sativa)
HOBBY, Zelenina – Roketa setá Wild Rocket, 3613HOBBY, Zelenina – Roketa setá Wild Rocket, 3613

Roketa setá Wild Rocket

Roketa s tmavě zelenými zoubkovanými listy, potřebuje dostatek vláhy pro vzejití, odrůda má silnější aroma, nehodí se na pěstování na buničině.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,2 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3613 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Alternativa klasické rokety s tmavě zelenými zoubkovanými listy dorůstající výšky 15 – 20 cm. Drobnosemennější forma, která potřebuje dostatek vláhy pro vzejití.Odrůda má silnější aroma, ale jemnější chuť než standardní Roketa a mladé listy jsou výborné na salát. Nehodí se na pěstování na buničině.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Eruca sativa

Název slovensky

Roketa siata

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.