HOBBY, Zelenina - Salát chřestový Celtuce, 3898 (Lactuca sativa L. var. asparagina)
HOBBY, Zelenina – Salát chřestový Celtuce, 3898HOBBY, Zelenina – Salát chřestový Celtuce, 3898

Salát chřestový Celtuce

Raná odrůda, tolerantní k chorobám, listy jsou světle zelené, mírně kadeřavé, stonek je zeleno bílý, silný, vysoký, dužnina je nazelenalá, křehká a šťavnatá.

23,81 Kč s DPH

(20,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,4 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3898 Kategorie: , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná odrůda, tolerantní k chorobám, lehce pěstovatelná. Listy jsou světle zelené, ploché, mírně kadeřavé. Stonek je zeleno bílý, silný, vysoký, dužnina je nazelenalá, křehká a šťavnatá. Stonek je možno tepelně upravovat a nakládat, listy rostliny můžeme použít i jako listový salát s postupným sběrem listů. Na záhon vyséváme od března do července.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var. asparagina

Název slovensky

Šalát špargľový

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,4 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.