PROFI, Zelenina SEMO - Salát hlávkový Bremex, p3765 (Lactuca sativa L. var.capitata L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Salát hlávkový Červánek, p3837PROFI, Zelenina SEMO – Salát hlávkový Bremex, p3765PROFI, Zelenina SEMO – Salát hlávkový Bremex, p3765

Salát hlávkový Bremex

Salát hlávkový Bremex je nejranější odrůda k rychlení. Tvoří pevné a dobře uzavřené hlávky o hmotnosti 250 gramů. Salát Bremex má vysokou odolnost k vybíhání.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3765 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Salát hlávkový Bremex je nejranější odrůda k rychlení. Tvoří pevné a dobře uzavřené hlávky o hmotnosti 250 gramů. Salát Bremex má vysokou odolnost k vybíhání. Tato raná odrůda je vhodná pro všechny způsoby rychlení. Tvoří pevné a dobře uzavřené hlávky o hmotnosti okolo 250 gramů. Bremex má vysokou odolnost ke všem známým rasám plísně salátové. Nejpodstatnějším rysem této odrůdy je extrémní odolnost k vybíhání, kterou předstihuje ostatní saláty určené k rychlení. V provokačních pokusech jsme testovali odolnost jednotlivých odrůd k vykvétání. Červencové výsadby  hlávkových salátů ustál překvapivě nejlépe právě salát Bremex, který ani v těchto extrémních podmínkách nevykvétal. Kromě rychlení můžeme tedy tuto odrůdu doporučit i pro letní pěstování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát siaty hlávkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.