HOBBY, Zelenina - Salát hlávkový Červánek, 3837 (Lactuca sativa L. var.capitata L.)
HOBBY, Zelenina – Salát hlávkový Červánek, 3837HOBBY, Zelenina – Salát hlávkový Červánek, 3837

Salát hlávkový Červánek

První česká červenohlávkova odrůda raného polního salátu určená pro jarní a podzimní pěstování která vytváří pevné těžké hlávky střední velikosti.

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,6 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3837 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

První česká červenohlávková odrůda raného polního salátu určená pro jarní a podzimní pěstování z výsadeb i přímých výsevů. Vytváří pevné těžké hlávky střední velikosti s vysokou odolností proti vybíhání. Velmi dobře snáší i časné jarní pěstování pod netkanou textilií. Doporučujeme spon 25 × 25 – 30 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát hlávkový

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,6 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.