PROFI, Zelenina SEMO - Salát hlávkový Citrin, p3764 (Lactuca sativa L. var.capitata L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Salát hlávkový Citrin, p3764PROFI, Zelenina SEMO – Salát hlávkový Citrin, p3764PROFI, Zelenina SEMO – Salát hlávkový Citrin, p3764PROFI, Zelenina SEMO – Salát hlávkový Citrin, p3764

Salát hlávkový Citrin

Salát hlávkový Citrin je raný salát na rychlení s typickou matně zelenou barvou hlávek. Menší manžetové listy jsou vzpřímené, což podstatně snižuje nebezpečí podehnívání.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3764 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Odrůda hlávkového salátu určená především pro vytápěné skleníky a fóliovníky. Vyniká tvorbou středně velkých, ale těžkých hlávek. Velkou předností této odrůdy jsou vzpřímené manžetové listy. Citrin se tak méně dotýká půdy nebo textilie, což výrazně snižuje nebezpečí podehnívání. Matně zelená barva hlávek je velmi atraktivní a je to výrazný znak, který odlišuje Citrin od jiných salátů na rychlení. Salát hlávkový Citrin je velmi odolný k plísni salátové, prokázána rezistence k rasám NL 1-25.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát siaty hlávkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.