PROFI, Zelenina SEMO - Salát hlávkový Humil, p3882 (Lactuca sativa L. var.capitata L.)

Salát hlávkový Humil

Zimní, dobře přezimující hlávkový salát s raným zavíjením hlávek, hlávka je žlutozelená s téměř hladkými listy, nečervená. Obalové listy jsou zvednuté, takže netrpí podehníváním.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3882 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Zimní, dobře přezimující hlávkový salát s raným zavíjením hlávek. Hlávka je žlutozelená s téměř hladkými listy, nečervená. Obalové listy jsou poněkud zvednuté, takže netrpí podehníváním. Pro přezimování vyséváme koncem srpna až začátkem září. Vhodné je provést zabezpečení před zajíci v zimním období. Pěstuje se buď z přímého výsevu, nebo z výsadby do prvního týdne října.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát siaty hlávkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.