HOBBY, Zelenina - Salát hlávkový Král Máje 1, 3805b (Lactuca sativa L. var.capitata L.)
HOBBY, Zelenina – Salát hlávkový Král Máje 1, 3805b

Salát hlávkový Král Máje 1 (bio)

Salát hlávkový Král Máje 1 (bio) je jarní salát se středně velkou hlávkou a světle zeleným listem, typickým znakem je červenání okrajů vrcholových listů při nižších teplotách.

28,64 Kč s DPH

(24,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,6 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Salát hlávkový Král Máje 1 (bio) je tradiční odrůda jarního salátu se středně velkou, dobře uzavřenou hlávkou a světle zeleným listem. Typickým znakem je červenání okrajů vrcholových listů při nižších teplotách. Odrůda má střední odolnost vůči vybíhání.

Kolekce BIO – Bio osivo a semena v Bio kvalitě

Tento Salát hlávkový Král Máje 1 je zařazen do kolekce BIO, což znamená, že toto Bio osivo a semena nabízíme v BIO kvalitě. Většinu odrůd v Bio kvalitě nabízíme i jako běžné osivo.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát hlávkový

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,6 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.