HOBBY, Zelenina - Salát hlávkový Maršálus, 3845 (Lactuca sativa L. var. capitata L.)
HOBBY, Zelenina – Salát hlávkový Maršálus, 3845HOBBY, Zelenina – Salát hlávkový Maršálus, 3845

Salát hlávkový Maršálus

Salát hlávkový Maršálus je speciálně ošetřené osivo, které klíčí při vysokých teplotách i ve světlých nebo tmavých podmínkách.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3845 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Speciální ošetření osiva poruší tepelnou dormanci i fotodormanci a umožní osivu klíčit při vysokých teplotách i ve světlých nebo tmavých podmínkách. V podstatě se jedná o jakousi formu předklíčení osiva salátu. Optimální teplota pro klíčení osiva salátu je 15°C. Vzhledem k v poslední době častějšímu výskytu extrémně vysokých teplot nejen v letních, ale i jarních měsících se můžeme čím dál více setkávat s horší vzcházivostí výsevů salátů. Osivo jsme upravili technologií, která se doposud běžněji používala jen v jižních zemích jako je jih Itálie, Španělsko a Portugalsko.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát siaty hlávkový

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.