PROFI, Zelenina SEMO - Salát hlávkový Maximo, p3855 (Lactuca sativa L. var.capitata L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Salát hlávkový Maximo, p3855PROFI, Zelenina SEMO – Salát ledový Maximo, p3855

Salát ledový Maximo

Salát ledový Maximo je polopozdní ledový salát s velkými manžetovými listy a mohutnými hlávkami volnější skladby, které se po uříznutí snadno rozebírají na jednotlivé listy.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3855 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Salát ledový Maximo je polopozdní ledový salát s velkými manžetovými listy a mohutnými hlávkami volnější skladby, které se po uříznutí snadno rozebírají na jednotlivé listy. Listy salátu ledového Maximo jsou matně zelené barvy, téměř bez vroubkování. Odolnost proti vybíhání do květu je vysoká. Doporučujeme vysévat v období od března do konce června. Vysazujeme do širokého sponu 40 x 40 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát siaty hlávkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.