PROFI, Zelenina SEMO - Salát hlávkový Medimo, p3858 (Lactuca sativa L. var.capitata L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Salát ledový Medimo, p3858

Salát ledový Medimo

Salát ledový Medimo je poloraný ledový salát s velkými hlávkami kulovitého až oválně kulovitého tvaru a středním manžetovým listem. Hmotnost hlávky salátu je 450 až 480 gramů.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3858 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Salát ledový Medimo je poloraný ledový salát s velkými hlávkami kulovitého až oválně kulovitého tvaru a středním manžetovým listem. Hmotnost hlávky 450 až 480 gramů. Hlávky jsou odolné vůči přehřívání a zahnívání a lze je s úspěchem pěstovat v letním období. Salát ledový Medimo doporučujeme vysávat ve sponu 35 x 35 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát siaty hlávkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.