HOBBY, Zelenina - Salát hlávkový Merkurion, 3831b (Lactuca sativa L. var.capitata L.)
HOBBY, Zelenina – Salát hlávkový Merkurion, 3831b

Salát hlávkový Merkurion (bio)

Středně raný salát s velkou hlávkou a tuhými listy, hráškově zelené, velmi plastická odrůda pro celoroční pěstování, perfektní zdravotní stav.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,6 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3831b Kategorie: , , , , Štítky: , , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Vynikající středně raný salát s velkou hlávkou. Listy má tuhé, hráškově zelené. Velmi plastická odrůda pro celoroční pěstování, která dobře snáší chlad i vysoké teploty. Perfektní zdravotní stav.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát hlávkový

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,6 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

17+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.