PROFI, Zelenina SEMO - Salát hlávkový Miniko, p3856 (Lactuca sativa L. var.capitata L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Salát hlávkový Miniko, p3856PROFI, Zelenina SEMO – Salát hlávkový Miniko, p3856PROFI, Zelenina SEMO – Salát ledový Miniko, p3856PROFI, Zelenina SEMO – Salát ledový Miniko, p3856

Salát ledový Miniko

Salát ledový Miniko je velmi raný ledový salát tvořící menší, ale velmi pevné kompaktní hlávky s malými manžetovými listy. Okrajové listy jsou výrazně zelené a hustě vroubkované.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3856 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Salát ledový Miniko velmi raný ledový salát tvořící menší, ale velmi pevné kompaktní hlávky s malými manžetovými listy. Hmotnost hlávky salátu ledového Miniko je 400 až 460 gramů. Okrajové listy jsou výrazně zelené, hustě vroubkované. Tento salát doporučujeme vysávat ve sponu 30 x 30 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát siaty hlávkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

17+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.