HOBBY, Zelenina - Salát listový Dark Roden, 3871 (Lactusa sativa)
HOBBY, Zelenina – Salát listový Dark Roden, 3871

Salát listový Dark Roden

Poloraná odrůda listového salátu s načervenalými, pevnými, hrubě zkadeřenými listy typu Reddish Fire,určená pro přípravu míchaných salátů.

79,35 Kč s DPH

(69,00 Kč bez DPH)

Zahradnické – 5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3871zah Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Poloraná odrůda listového salátu s načervenalými, pevnými, hrubě zkadeřenými listy typu Reddish Fire. Je určený především pro přípravu míchaných salátů a to již od vytvoření 5 – 7 pravých listů až do počátku vybíhání hlávek tvořených růžicí volně seskupených listů. Je vhodný zejména pro jarní a podzimní polní pěstování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactusa sativa

Název slovensky

Šalát listový

Balení

Zahradnické

Obsah

5 g

Cenová skupina

99

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.