PROFI, Zelenina SEMO - Salát listový Dark Roden, p3871 (Lactuca sativa L. var. capitata L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Salát listový Dark Roden, p3871PROFI, Zelenina SEMO – Salát listový Dark Roden, p3871PROFI, Zelenina SEMO – Salát listový Dark Roden, p3871PROFI, Zelenina SEMO – Salát listový Dark Roden, p3871

Salát listový Dark Roden

Salát listový Dark Roden je poloraná odrůda červeného listového salátu se zkadeřenými, pevnými listy typu Red Fire, vhodná k polnímu pěstování pro jarní a podzimní sklizně.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3871 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Salát listový Dark Roden je poloraná odrůda červeného listového salátu se zkadeřenými, pevnými listy typu Red Fire, vhodná k polnímu pěstování pro jarní a podzimní sklizně. Salát Dark Roden tvoří volnou hlávku hrubě zkadeřených listů o hmotnosti přes 400 gramů. Má perfektní zdravotní stav.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát listový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.