PROFI, Zelenina SEMO - Salát listový Dubagold, p3863 (Lactuca sativa L. var. capitata L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Salát listový Dubagold, p3863PROFI, Zelenina SEMO – Salát listový Dubagold, p3863PROFI, Zelenina SEMO – Salát listový Dubagold, p3863

Salát listový Dubagold

Salát listový Dubagold je poloraná odrůda listového salátu typu zelenolistý dubáček, vhodná k polnímu pěstování pro jarní, letní a podzimní sklizně. Listy salátu Dubagold jsou světlezelené.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3863 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Salát listový Dubagold poloraná odrůda listového salátu typu zelenolistý dubáček, vhodná k polnímu pěstování pro jarní, letní a podzimní sklizně. Listy salátu Dubagold jsou světlezelené.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactuca sativa L. var.capitata L.

Název slovensky

Šalát listový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.