HOBBY, Zelenina - Salát listový Karminova, 3864 (Lactusa sativa)
HOBBY, Zelenina – Salát listový Karminova, 3864

Salát listový Karminova

Raná odrůda listového salátu s tmavě červenými, jemně zkadeřenými listy typu Lolo Rossa, vyniká jako ozdoba různých pokrmů a salátových mís.

82,80 Kč s DPH

(72,00 Kč bez DPH)

Zahradnické – 5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 3864zah Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná odrůda listového salátu s tmavě červenými, jemně zkadeřenými listy typu Lolo Rossa. Vyniká jako ozdoba různých pokrmů a salátových mís. Je odolná proti vybíhání a vhodná pro celoroční polní pěstování. Tuto odrůdu nabízíme také v BIO kvalitě!

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lactusa sativa

Název slovensky

Šalát listový

Balení

Zahradnické

Obsah

5 g

Cenová skupina

99

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.